Adresa: Medical center Popská 222/11, 746 01, Opava
Telefon: 553 654 233
Mobil: 731 199 213
POUZE PRO SMS
E-mail: info@oakuk.cz

Možnosti objednání

 1. Osobně
  Posaďte se v čekárně a vyčkejte prosím příchodu sestry.
 2. Telefonicky na pevnou linku
  Vzhledem k velké vytíženosti našeho pracoviště se často stane, že sluchátko nemůžeme zvednout, zavolejte později nebo využijte jiný způsob objednání.
 3. Sms na mobilní číslo
  Napište nám zprávu s dotazem, nechte na sebe kontakt. Budeme se Vás snažit co nejdříve kontaktovat, nejpozději většinou do skončení ordinačních hodin následujícího dne.
 4. E-mail
  Napište nám e-mail s dotazem, nechte na sebe kontakt. Budeme se Vás snažit co nejdříve kontaktovat, nejpozději většinou do skončení ordinačních hodin následujícího dne.

Máte-li doporučení od jiného lékaře k očnímu vyšetření, je nejlépe objednat se osobně i s žádankou k tomuto vyšetření, abychom mohli posoudit akutnost požadovaného vyšetření a jeho předpokládanou délku.

Žádanku k vyšetření či výsledky jiných vyšetření je možno naskenovat a odeslat mailem. Nejpozději do skončení ordinačních hodin následujícího dne Vás budeme kontaktovat.

Děti do 18 let musí být dle zákona vyšetřeny v přítomnosti zákonného zástupce.

Nemůžete-li se dostavit k plánovanému vyšetření, prosíme Vás o včasné zrušení. Co nejdříve, zjistíte-li překážku. Ke zrušení použijte telefon, sms, e-mail, budeme Vás co nejdříve kontaktovat a domluvíme Vám termín náhradního vyšetření v co nejkratším čase.

Nedostavíte-li se bez omluvy k plánovanému vyšetření, bude Vám účtován poplatek 400 Kč. Při opakovaném nedostavení se k plánovanému vyšetření budete vyřazeni z naší evidence.

Děkujeme Vám, že dodržujete a respektuje ordinační hodiny a naše pokyny.